Grupa Skanlacyjna Autor / Ilustrator Gatunki
WolvesTeam Mikio Ikemoto, Ukyou Kodachi Akcja, Dramat, Fantasy, Komedia, Przygodowy, Shounen

Opis

Wiele lat minęło od zakończenia głównej historii. Naruto jest teraz Siódmym Hokage, a Hinata została jego żoną. Mają syna, Boruto, i córkę, Himawari. Sasuke ożenił się z Sakurą, ich córką jest Sarada. Boruto, Sarada i Mitsuki zostali przydzieleni do drużyny pod wodzą mistrza Konohamaru, wnuka Trzeciego Hokage, który podziwiał Naruto za młodu. Boruto nie dogaduje się ze swoim ojcem, mówi na niego „kuso oyaji”, co po japońsku oznacza kiepskiego ojca, i nie szanuje osiągnięć swoich przodków. Zamiast tego wybrał Sasuke na swojego mistrza, który ma go wytrenować, by był w stanie pokonać Naruto i zaliczyć zbliżający się egzamin na chuunina.

Rozdziały

Boruto: Naruto Next Generations 08 - Kieruje się ku potędze.
Boruto: Naruto Next Generations 07 - Starcie
Boruto: Naruto Next Generations 06 - Przegryw
Boruto: Naruto Next Generations 05 - Momoshiki i Kinshiki
Boruto: Naruto Next Generations 04 - Ty cholerny staruchu...!!!
Boruto: Naruto Next Generations 03 - Test na chūnina rozpoczyna się!!!
Boruto: Naruto Next Generations 02 - Rozpoczęcie treningu!!!
Boruto: Naruto Next Generations 01 - Uzumaki Boruto!!

Ocena Mangi - Boruto: Naruto Next Generations:Copyright © 2016 Manga-Skan.pl - Wydawca Nemesis Corp - Wszelkie prawa kopiowania treści zabronione. | Serwis zawiera mangi nieposiadające polskiej licencji.

Serwis posiada otwartą platforme dla użytkowników, użytkownicy budują serwis. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników. Regulamin ciąg dalszy