Grupa Skanlacyjna Autor / Ilustrator Gatunki
Hayate Timaking Historia, Komedia, One shot

Opis

Codziennie Afganis-tan w pocie czoła pracuje na swojej farmie, tylko po to, aby móc przeżyć. Z boku przygląda się jej Pakis-tan i po raz kolejny postanawia się z nią zaprzyjaźnić, podczas gdy w odległym kraju Meryka planuje jak „przynieść światu wolność”. Któreś z tych imion brzmi znajomo? Tak? To dobrze, bo szybko przekonacie się, że w tej mandze zbieżność imion i zdarzeń jest całkowicie nieprzypadkowa. Ale Afganis-tan nie jest typową mangą. Dlaczego? Przekonajcie się sami. :) Wydawcą tego tytułu jest firma Sansai Books. Nie był on publikowany w żadnym czasopiśmie, lecz na stronie internetowej autora, między październikiem 2004, a lutym 2005. Premiera „papierowej” wersji mangi miała miejsce 26 lipca 2005.

Rozdziały

Afuganisu-Tan 1 - One shot

Ocena Mangi - Afuganisu-Tan:WSPÓŁPRACAKurs Manga i Anime - nauka rysunku. Dowiedz się jak rysować mangę!


lomcia


Copyright © 2016 Manga-Skan.pl - Wydawca Nemesis Corp - Wszelkie prawa kopiowania treści zabronione. | Serwis zawiera mangi nieposiadające polskiej licencji.

Serwis posiada otwartą platforme dla użytkowników, użytkownicy budują serwis. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników. Regulamin ciąg dalszy