Grupa Skanlacyjna Autor / Ilustrator Gatunki
Maneki-Neko Park Dongsun Komedia, Psychologiczny, Szkolne życie, Webtoons, Manhwa

Opis

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego Koreańczycy pytają wszystkich o grupę krwi? Okazuje się, że to nie po to, by w razie wypadku móc wam pomóc (co jednak jest przydatną informacją), ale po to, by zaspokoić wrodzoną ciekawość. Koreańczycy wierzą, że grupa krwi w znacznym stopniu wpływa na charakter i osobowość ludzi. Kolejny sukces komiksu internetowego, opowiadający o stereotypowych cechach osobowości osób z daną grupą krwi. Niesamowite jest to, że większość z nich się zgadza! Kiedy zna się swoją grupę krwi, komiks od razu staje się śmieszniejszy.

Rozdziały


Ocena Mangi - A Simple Thinking About Blood Type :WSPÓŁPRACAKurs Manga i Anime - nauka rysunku. Dowiedz się jak rysować mangę!


lomcia


Copyright © 2016 Manga-Skan.pl - Wydawca Nemesis Corp - Wszelkie prawa kopiowania treści zabronione. | Serwis zawiera mangi nieposiadające polskiej licencji.

Serwis posiada otwartą platforme dla użytkowników, użytkownicy budują serwis. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników. Regulamin ciąg dalszy